Castor Oil Hollywood Beauty

 • Efektívnosť - 4/10
  4/10
 • Rýchlosť - 3/10
  3/10
 • Prísady - 3/10
  3/10
 • Kvalita - 4/10
  4/10
 • Cena - 7/10
  7/10
4.2/10

olejek do włosów

VLASY – PRED A PO. Castor Oil Hollywood Beauty je navrhnutý na to, aby sa staral o všetky typy vlasov, vrátane oslabených, jemných a náchylných na vypadávanie. Pri pravidelnej aplikácii urýchľuje rast vlasov, posilňuje vlasové cibuľky a zlepšuje kondíciu pokožky hlavy. Počas mesiaca sa môže stať, že pramene narastú o pár centimetrov dlhšie. Prípravok aj hydratuje, vyhladzuje a zjemňuje vlasy. Tieto výsledky umožňujú účinky výživných látok, ktoré prenikajú do hlbších vrstiev pokožky, pričom preniknú aj do vlasových cibuliek. Navyše produkt obmedzuje vypadávanie vlasov a tvorbu séba, pričom pôsobí proti lupinám a štiepeniu končekov.

Castor Oil Hollywood Beauty obsahuje niekoľko prírodných ingrediencii. Pre ozrejmenie, sú to ricínový olej, ktorý uľahčuje rast vlasov, hydratujúci jojobový olej, vitamín E, ktorý je prírodným antioxidantom, zjemňujúci svetlicový olej, zmierňujúci výťažok z aloe, výživný mandľový olej, ako aj lanolín a kakaové maslo.

APLIKÁCIA. Castor Oil Hollywood Beauty je jediný produkt zahrnutý do tohto hodnotenia, ktorý sa musí aplikovať na pokožku hlavy namiesto vlasov. Predsa len, používa sa pre urýchlenie rastu vlasov. Lesk a výživa sa považujú za nepriame, zato pozitívne, účinky. Ako by sa mal produkt nanášať? V skratke, do pokožky hlavy musíte vmasírovať len malé množstvo prípravku. Produkt sa nesmie naniesť na vlasy, pretože to môže viesť k ich dehydratácii a podráždeniu. Ba čo viac, neodporúča sa nanášať príliš veľké množstvo prípravku naraz, keďže to môže viesť k zamasteniu vlasov a pokožky hlavy.

PREHĽAD. Castor Oil Hollywood Beauty je uzavretý v nádobke s kapacitou 213 gramov. Opisuje sa ako veľmi efektný produkt, pretože vydrží až jeden rok. K jednej aplikácii potrebujete len malé množstvo produktu. Olej má jemnú vôňu a hustú konzistenciu. Je to jeden z prípravkov pre starostlivosť o vlasy, ktorý spĺňa svoje úlohy tak, ako sa od neho očakáva.