Orofluido

 • Efektívnosť - 4/10
  4/10
 • Rýchlosť - 3/10
  3/10
 • Prísady - 3/10
  3/10
 • Kvalita - 3/10
  3/10
 • Cena - 6/10
  6/10
3.8/10

olejek do włosów

VLASY – PRED A PO. Olej Orofluido je navrhnutý pre starostlivosť o všetky typy vlasov. Chráni pramene a pokožku hlavy pred pôsobením slnečného žiarenia, nízkymi teplotami, slanou vodou a inými faktormi, pochádzajúcimi z vonkajšieho prostredia. Navyše prípravok hydratuje, regeneruje a posilňuje. Môže sa aplikovať pri kaderníckych procedúrach, vrátane stylingu teplom (natáčania, fénovania, vyrovnávania). Prípravok chráni aj končeky vlasov pred štiepením a stratou hydratácie. Olej ma ľahučkú formulu, ktorá predchádza zamotávaniu a zaťažovaniu vlasov.

Orofluido má bohaté zloženie, ktoré sa skladá z argánového, šachorového a ľanového oleja. Všetky látky vyživujú a regenerujú, vyhladzujú a zjemňujú, ako aj chránia a pôsobia proti voľným radikálom. Ingrediencie sa nestarajú len o vlasy, ale aj o pokožku hlavy a vlasové cibuľky.

APLIKÁCIA. Orofluido sa dá aplikovať na mokré a suché vlasy. Pre vyhladenie, vyživenie a dodanie lesku prameňom vám postačí len malé množstvo prípravku. Aplikáciou na mokré vlasy skrátite dobu fénovania a česania, pričom aplikácia na suché vlasy zabraňuje zamotávaniu, krotí neposlušné vlasy a stará sa o rozštiepené končeky. Ak sa produkt dostane do očí, odporúča sa vypláchnuť ich veľkým množstvom čerstvej vody.

PREHĽAD. Orofluido je uzavretý v nádhernej, orientálnymi vzormi vyzdobenej fľaštičke s kapacitou 100 ml. Prípravok je tiež dostupný v menšej verzii s 25 ml. Balenie neobsahuje žiaden aplikátor, a preto sa prípravok musí naliať na dlaň priamo z fľaštičky. Ba čo viac, Orofluido má tmavožltú farbu a vanilkovú vôňu.