L’Oréal Mythic Oil

 • Efektívnosť - 5/10
  5/10
 • Rýchlosť - 4/10
  4/10
 • Prísady - 5/10
  5/10
 • Kvalita - 6/10
  6/10
 • Cena - 7/10
  7/10
5.4/10

Loreal-Mythic-OilVLASY – PRED A PO. L’Oréal Mythic Oil je určený pre starostlivosť o každý typ vlasov. Jeho základný účinok sa dá opísať ako: výživa, zľahčenie a pomoc pri krotení neposlušných vlasov. Prípravok nezaťažuje ani nezlepuje vlasy dokopy, vďaka svojej ľahučkej konzistencii. Namiesto toho sú pramene vyhladené a lepšie sa poddávajú rozčesávaniu a zafixovaniu. Počas kúry vlasy dodatočne nadobudnú zdravý lesk a jemnosť. Olej taktiež chráni pred teplom – môže sa používať počas stylingových procedúr u kaderníka, ako je vyrovnávanie, natáčanie a fénovanie. Produkt regeneruje poškodené končeky a dehydrované vlasy. Taktiež dokáže posilniť vlasové cibuľky.

L’Oréal Mythic Oil obsahuje mnoho vzácnych ingrediencii, ktoré sú zodpovedné za starostlivosť o pokožku hlavy a vlasy. Vnútri prípravku nájdete avokádový a hroznový olej. Tieto oleje sú bohaté na látky, ktoré dodávajú prameňom hĺbkovú výživu. Menovite sú týmito látkami Omega-3 a Omega-6 mastné kyseliny, ako aj nasledujúce vitamíny: A, B1, B2 a D.

APLIKÁCIA. L’Oréal Mythic Oil sa dá aplikovať dvoma odlišnými spôsobmi. Prípravok môžete naniesť na vlhké alebo suché vlasy. V prvom prípade produkt uľahčuje rozčesávanie a urýchľuje fénovanie, ako aj robí pramene jemnými a príjemnými na dotyk. Ak sa nanesie na suché vlasy, pomáha skrotiť neposlušné vlasy. Taktiež dokáže dodať vlasom lesk a zabrániť ich krepovateniu a elektrizovaniu.

PREHĽAD. L’Oréal Mythic Oil úspešne spĺňa svoje úlohy. Aby ste videli vyživené a regenerované pramene, stačí vám jediná aplikácia. Pumpička, ktorou je vybavená fľaštička, uľahčuje nanášanie produktu. Jeho polotekutá konzistencia je zodpovedná za rýchlu absorbciu produktu. Prípravok má veľmi príjemnú vôňu, ktorá sa dlho drží na vlasoch. L’Oréal Mythic Oil je bezfarebný.