Nanoil Vlasový Olej

 • Efektívnosť - 9.4/10
  9.4/10
 • Rýchlosť - 9.8/10
  9.8/10
 • Prísady - 9.7/10
  9.7/10
 • Kvalita - 10/10
  10/10
 • Cena - 9.2/10
  9.2/10
9.6/10

nanoil

VLASY – PRED A PO. Vlasový olej Nanoil bez ohľadu na to, pre aký typ vlasov je určený (s nízkou, strednou, vysokou pórovitosťou), sa efektívne stará o naše pramene a pokožku hlavy. Vďaka tomuto skrášľujúcemu produktu budú vaše vlasy znova pevné, pekné a zdravé. Už nikdy viac vás nebudú trápiť rozštiepené končeky, mastná pokožka hlavy, nadmerné vypadávanie vlasov a negatívny vplyv vonkajších faktorov na vaše vlasy. Výsledky kúry vás pozitívne prekvapia.

Vlasový olej Nanoil obsahuje množstvo vzácnych látok. Obsah každej verzie produktu sa rôzni; boli vytvorené tak, aby sa starali o vlasy a pokožku hlavy čo najlepším spôsobom. Nanoil pre vlasy s vysokou pórovitosťou tvorí mandľový olej, argánový olej, púpalkový olej avokádový olej, marulový olej a bavlníkový olej. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou obsahuje: makadamiový olej, argánový olej, marulový olej, jojobový olej, marakujový olej, kokosový olej. Nanoil pre vlasy s nízkou pórovitosťou obsahuje olej z Borovice sibírskej, kokosový olej, argánový olej, ricínový olej, bambucké maslo, marakujový olej, babassu olej, monoi olej a maslo cupuacu. Okrem rastlinných olejov obsahuje každá verzia Nanoil aj vitamíny, látky, ktoré sa starajú o vzhľad vlasov, UV faktor a látky zabraňujúce nadmernému vypadávaniu vlasov.

APLIKÁCIA. Všetky tri oleje Nanoil sa dajú aplikovať na suché alebo mokré vlasy. Môžete ich používať tak často, ako len chcete. Pridajte olej k vašej obľúbenej maske na vlasy alebo kondicionéru. Votrite olej do končekov vlasov alebo ho vmasírujte do pokožky hlavy. Nanoil môžu používať aj muži. Pri aplikácii do brady alebo fúzov vyživuje a hydratuje mužské zarastenie.

PREHĽAD. Najlepšou vecou na Nanoil je fakt, že existujú tri verzie produktu; pre vlasy s nízkou pórovitosťou, strednou pórovitosťou a vysokou pórovitosťou. Každý olej je uzavretý vo veľkej 100 ml fľaštičke. Prípravok je bezfarebný pričom má príjemnú vôňu.

Webová stránka: http://nanoil.sk