Davines Ol Oil

 • Efektívnosť - 6/10
  6/10
 • Rýchlosť - 3/10
  3/10
 • Prísady - 4/10
  4/10
 • Kvalita - 3/10
  3/10
 • Cena - 7/10
  7/10
4.6/10

olejek do włosów

VLASY – PRED A PO. Davines OI Oil sa odporúča pre starostlivosť o všetky typy vlasov. Prípravok sa dá použiť aj na úpravu a zafixovanie neposlušných vlasov. Produkt uľahčuje aj rozčesávanie a skracuje dobu fénovania. Pôsobí proti voľným radikálom, chráni pred slnečným žiarením, nízkymi teplotami a inými agresívnymi faktormi, pochádzajúcimi z vonkajšieho prostredia. Navyše olej dodáva vlasom lesk, hydratáciu a vyhladzuje ich, vďaka čomu vyzerajú deň za dňom krajšie a zdravšie.

Davines OI Oil obsahuje látky, ktoré sa starajú o vlasy a vyživujú ich. Rovnaké ingrediencie sú zodpovedné za urýchlenie prenosu aktívnych látok. Patrí sem roucou olej a silikónové oleje. Prvá ingrediencia má ochranný účinok a robí vlasy pružnejšími. Na druhej strane, silikónové oleje pomáhajú výživným látkam rýchlejšie preniknúť do štruktúry vlasov, aby sa mohli lepšie postarať o vnútornú štruktúru vlasov.

APLIKÁCIA. Len pár kvapiek Davines OI Oil vám vystačí na to, aby ste sa kompletne postarali o vlasy a pokožku hlavy. Prípravok sa musí nahrať v dlaniach a aplikovať buď na suché, alebo mokré pramene. Produkt by sa mal nanášať od strednej dĺžky vlasov, so zameraním hlavne na končeky vlasov. Množstvo dávky závisí od typu pokožky hlavy, dĺžky vlasov, ich úrovne pórovitosti a úrovne poškodenia. V podstate sa prípravok môže používať len pre urýchlenie rozčesávania a fénovania.

PREHĽAD. Davines OI Oil je uzavretý vo fľaštičke s 135 ml, ktorá vychádza s ľahko použiteľnou pumpičkou. Jedno balenie vydrží až takmer 2 roky, aj pri pravidelnom používaní. Zaujímavé je, že fľaštička, v ktorej je uskladnený olej, je vyrobená z ekologicky prijateľného materiálu. Prípravok má svetložltú farbu a vanilkovú vôňu. Rýchlo sa absorbuje, čím sa zefektívňuje výživa pokožky hlavy a vlasov.