Redken Diamond Oil Shatterproof Shine

 • Efektívnosť - 8/10
  8/10
 • Rýchlosť - 8/10
  8/10
 • Prísady - 7/10
  7/10
 • Kvalita - 7/10
  7/10
 • Cena - 4/10
  4/10
6.8/10

olejek do włosów

VLASY – PRED A PO. Redken Diamond Oil sa odporúča pre obnovu a výživu poškodených a oslabených vlasov. Hydratuje ich, vyhladzuje a dodáva im lesk. Okrem toho všetkého, produkt uľahčuje rozčesávanie vlasov, chráni ich pred účinkami horúceho vzduchu a krotí neposlušné pramene. Pomáha fixovať účesy, ako aj chrániť končeky vlasov pred štiepením a stratou hydratácie. Vďaka prípravku by vlasy nemali krepovatieť ani elektrizovať. Vzhľad prameňov a ich kondícia sú rozhodne lepšie ako pred kúrou.

Redken Diamond Oil obsahuje prírodné ingrediencie, ktoré majú výživné a lesk dodávajúce účinky. Medzi ne patrí broskyňový, ľaničníkový a petržlenový olej. Prvý regeneruje poškodené pramene a navracia lesk mdlým vlasom. Druhý olej uzatvára vlasové kutikuly a vyhladzuje a zjemňuje ich tým, že vypĺňa medzery v štruktúre vlasov, vytvorené mechanickým alebo chemickým poškodením. Tretia ingrediencia zmenšuje dojem suchosti a drsnosti vlasov.

APLIKÁCIA. Redken Diamond Oil sa môže použiť tak často, ako vlasy potrebujú. Vo všeobecnosti stačia na zjemnenie vlasov dve alebo tri pumpičky prípravku (dávky sa musia nahriať v dlaniach). Olej sa dá aplikovať niekoľkými spôsobmi. Po prvé, prípravok môžete naniesť na suché vlasy, pred umytím. Po pár minútach musíte vlasy a pokožku hlavy našampónovať, čím zároveň odstránite aj olej. Po druhé, aplikáciu môžete vykonať pred fénovaním a rozčesávaním. Po tretie, ak ho skombinujete s maskou na vlasy, olej urýchli regeneráciu prameňov, keďže takto oveľa rýchlejšie vyživí pokožku hlavy. Po štvrté, hydratáciu a vyhladenie vlasov dosiahnete, keď prípravok nanesiete na mokré vlasy alebo suchú pokožku hlavy.

PREHĽAD. Redken Diamond Oil je uzavretý v 100 ml fľaštičke. Balenie je veľmi praktické, pretože vychádza s kvapkadlom. Pomocou aplikátora je aplikácia produktu oveľa jednoduchšia. Navyše má olej príjemnú vôňu a je bezfarebný. Napriek jeho olejovej konzistencii sa prípravok ľahko aplikuje, keďže sa rýchlo vstrebáva.