GOLDWELL Elixir

 • Efektívnosť - 7/10
  7/10
 • Rýchlosť - 5/10
  5/10
 • Prísady - 5/10
  5/10
 • Kvalita - 6/10
  6/10
 • Cena - 7/10
  7/10
6.0/10

olejek do włosówVLASY – PRED A PO. Najdôležitejšou úlohou GOLDWELL Elixir je regenerácia poškodených prameňov. Vďaka produktu už nebudú suché, oslabené, poškodené ani mdlé. Prípravok aj hydratuje, vyhladzuje a posilňuje. Chráni pramene počas tepelného stylingu, častého farbenia alebo vystavenia vlasov rôznym procedúram v kaderníctvach. Produkt dodatočne chráni končeky vlasov pred štiepením a stratou hydratácie. Tento zlatý elixír posilňuje vlasové cibuľky a upokojuje možné podráždenia, ktoré sa mohli vytvoriť na pokožke hlavy.

GOLDWELL Elixir obsahuje dve ingrediencie vďaka ktorým sa vlasy stávajú zdravšími a krajšími. Sú to argánový a tamanu olej. Prvý je bohatý na minerály, mastné kyseliny a vitamíny. Tieto látky sú zodpovedné za hĺbkovú výživu, posilnenie a starostlivosť o vlasy. Druhá ingrediencia, tamanu olej, má regeneračné účinky. Dá sa použiť ako produkt, prispievajúci ku kúre proti ochoreniam pokožky hlavy.

APLIKÁCIA. Existujú dva spôsoby použitia GOLDWELL Elixir. Pri aplikácii na mokré vlasy sa potom ľahšie rozčesávajú a urýchľuje sa čas schnutia. Keď sa nanesie na suché vlasy, dodá produkt vlasom lesk, ochráni ich končeky a zabráni elektrizovaniu. Navyše sa olej môže použiť ako fixačný produkt pre účes alebo ako prípravok pre uľahčenie úpravy vlasov. Jedna fľaštička vydrží asi tri mesiace každodenného používania.

PREHĽAD. Najväčšou výhodou GOLDWELL Elixir je možnosť aplikácie na všetky typy vlasov. Samotná aplikácia je jednoduchá vďaka kvapkadlu, ktoré obsahuje 100-mililitrová fľaštička. Ba čo viac, prípravok má príjemnú vôňu a je bezfarebný. Produkt je určený ženám.