Dove Advanced Hair

 • Efektívnosť - 5/10
  5/10
 • Rýchlosť - 3/10
  3/10
 • Prísady - 3/10
  3/10
 • Kvalita - 3/10
  3/10
 • Cena - 7/10
  7/10
4.2/10

olejek do włosów

VLASY – PRED A PO. Olej Dove Advanced Hair sa odporúča pre všetky typy vlasov. Vyživuje a hydratuje. Navyše dodáva vlasom lesk. Prípravok aj regeneruje poškodené a dehydrované vlasy spolu s ich končekmi. Chráni vlasy a pokožku hlavy pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia, voľnými radikálmi a nečistotami, pochádzajúcimi z vonkajšieho prostredia. Produkt tiež uľahčuje rozčesávanie a fénovanie, styling a fixovanie vlasov. Nakoniec, produkt zabraňuje krepovateniu a elektrizovaniu vlasov.

Olej Dove Advanced Hair tvoria ingrediencie ako je makadamiový, kokosový, mandľový olej a olej z granátového jablka. Účelom týchto látok je vyživiť, hydratovať a postarať sa o vlasy, pokožku hlavy a vlasové cibuľky. Olej obsahuje mazavú látku – minerálny olej (parafín).

APLIKÁCIA. Dove Advanced Hair sa môže aplikovať na mokré a suché vlasy. Tri alebo štyri dávky prípravku sa musia naniesť na vlasy, a potom sa do nich vmasírovať. Táto aplikačná metóda nielenže uľahčuje rozčesávanie, ale aj skracuje dobu fénovania. Ako už bolo spomenuté, prípravok sa môže naniesť na suché vlasy, ktoré sa po 30 minútach umyjú šampónom. Pri aplikovaní na suché vlasy im olej dodá lesk a hladkosť. Prípravok môžete pridať aj ku maske alebo kondicionéru, aby ste zlepšili účinky oboch produktov.

PREHĽAD. Dove Advanced Hair je uzavretý v 100 ml fľaštičke. Pumpička, ktorou je vybavená fľaštička, ľahšie nanáša rovnomerné dávky produktu. Jedno balenie vydrží niekoľko mesiacov používania. Produkt má jemne sladkú vôňu, ktorá nedráždi. Olej je bezfarebný.