Kemon Bellessere

 • Efektívnosť - 6/10
  6/10
 • Rýchlosť - 6/10
  6/10
 • Prísady - 5/10
  5/10
 • Kvalita - 6/10
  6/10
 • Cena - 6/10
  6/10
5.8/10

olejek do włosów

VLASY – PRED A PO. Olej Kemon Bellessere sa odporúča pre starostlivosť o všetky typy vlasov. Vďaka ľahkej formule produkt nezlepuje vlasy ani ich nezaťažuje. Má regeneračné, vyživujúce a ochranné účinky. Preto sa môže použiť k tepelnému stylingu vlasov, na ochranu prameňov pred škodlivým pôsobením slnečného žiarenia alebo ochranu pred umelými látkami, prítomnými v niektorých produktoch na umývanie vlasov a pokožky hlavy. Olej aj zjemňuje a dodáva vlasom lesk. V dôsledku toho sa vlasy stávajú hodvábne na dotyk.

Kemon Bellessere obsahuje argánový a ľanový olej. Prvá ingrediencia je bohatá na Omega-6 mastné kyseliny a E vitamín. Tieto látky pôsobia proti voľným radikálom, posilňujú a naviac pôsobia proti predčasnému šediveniu a nadmernému vypadávaniu vlasov. Čo sa týka ľanového oleja, hydratuje a dodáva vlasom lesk. Taktiež robí vlasy pružnejšími.

APLIKÁCIA. Kemon Bellessere sa môže používať pri každodennej starostlivosti o vlasy ako regeneračný, vyživujúci a skrášľujúci produkt. Všetko čo musíte urobiť, je nahriať olej v dlaniach a naniesť ho na vlasy. Porcia navyše sa môže votrieť do poškodených končekov vlasov. Produkt bude tiež užitočný aj pri bežných kaderníckych procedúrach, ako je fénovanie, styling, vyrovnávanie alebo natáčanie. Vďaka aplikácii produktu pred všetkými týmito vlasy fixujúcimi a skrášľujúcimi procedúrami, dokážeme ochrániť pramene pred stratou hydratácie, pričom končeky budú chránené pred štiepením.

PREHĽAD. Kemon Bellessere splnil svoju úlohu, čo znamená, že vyživil a obnovil poškodené vlasy. Balenie, 125 ml fľaštička, vychádza s pumpičkou, ktorá uľahčuje aplikáciu. Polotekutá konzistencia uľahčuje nanášanie produktu, keďže prispieva k lepšej absorbcii všetkých aktívnych látok. Prípravok má veľmi príjemnú vôňu a svetložltú farbu.