Kerastase Ultime Elixir

 • Efektívnosť - 8/10
  8/10
 • Rýchlosť - 6/10
  6/10
 • Prísady - 8/10
  8/10
 • Kvalita - 7/10
  7/10
 • Cena - 7/10
  7/10
7.2/10

olejek do włosów

VLASY – PRED A PO. Kerastase Ultime Elixir sa odporúča pre výživu všetkých typov vlasov, vrátane tých, ktoré sú náročné na skrotenie. Vďaka prípravku sa vlasy stávajú zvládnuteľnými, ľahšie upraviteľnými a rozčesateľnými. Produkt aj vyhladzuje, vyživuje a hydratuje namáhané vlasy. Chráni pred účinkami agresívnych faktorov, pochádzajúcich z vonkajšieho prostredia, slnečného žiarenia a umelých látok, ktoré môžu byť prítomné v niektorých zloženiach prípravkov na umývanie. Avšak najväčšou výhodou oleja je účinok, ktorý zlepšuje kondíciu vlasov a pokožky hlavy. Pred aplikáciou produktu boli pramene dehydrované, nemali lesk, boli slabé a krehké, a aj vlasové cibuľky boli nedostatočne vyživené.

Kerastase Ultime Elixir obsahuje štyri ingrediencie, ktoré zásobujú pokožku hlavy a vlasy všetkými rozhodujúcimi látkami, ktoré potrebujú. Ingredienciami sú kukuričný, argánový, kaméliový a pracaxi olej. Všetky z nich dodávajú vlasom zdravý lesk, hĺbkovú výživu, pôsobia proti voľným radikálom a vyhladzujú. Navyše sa starajú o pokožku hlavy tým, že pôsobia proti lupinám, predčasnému starnutiu a nadmernému vypadávaniu vlasov.

APLIKÁCIA. Kerastase Ultime Elixir sa dá aplikovať niekoľkými spôsobmi. V prvom rade sa dá prípravok naniesť na vlasy pred umytím. Takto produkt odstráni všetky stylingové produkty (gély, peny, laky, atď.). Kerastase Ultime Elixir sa musí zmyť šampónom po 15 minútach po nanesení na vlasy. Po druhé, olej sa môže naniesť na mokré vlasy, aby ich vyhladil a hydratoval. Tento druh aplikácie zlepšuje rozčesateľnosť prameňov. Po tretie, prípravok sa dá aplikovať na uterákom vysušené vlasy, hneď pred vyfénovaním. Vďaka tejto procedúre získajú vlasy dodatočnú ochranu pred horúcim vzduchom a budú zvládnuteľnejšie. Po štvrté, olej sa dá aplikovať na končeky, aby zabránil ich štiepeniu.

PREHĽAD. Kerastase Ultime Elixir je univerzálny prípravok – dokonale účinkuje na všetky typy vlasov. Fľaštička obsahuje 100 ml produktu, je praktická a uľahčuje nanášanie prípravku. Produkt je veľmi efektívny. Má jemnú vôňu a je bezfarebný.