KHADI Vitalising Hair Oil

 • Efektívnosť - 5/10
  5/10
 • Rýchlosť - 4/10
  4/10
 • Prísady - 7/10
  7/10
 • Kvalita - 5/10
  5/10
 • Cena - 6/10
  6/10
5.4/10

olejek do włosów

VLASY – PRED A PO. KHADI Vitalising Hair Oil je určený pre starostlivosť o poškodené vlasy, náchylné voči vypadávaniu a lámaniu. Kľúčovou funkciou produktu je urýchliť rast vlasov a ovplyvniť ich hustotu (zahustiť vlasy). Produkt pôsobí aj proti predčasnému šediveniu prameňov a nadmernému vypadávaniu vlasov. Posilňuje vlasové cibuľky tým, že predĺžuje ich životný cyklus. Vitalising Hair Oil pôsobí proti lupinám, mastnej pokožke hlavy a iným kožným chorobám. Vďaka oleju sa vlasy stanú zdravými a pevnými. Prekvapujúce je, že počas kúry si jasne všimnete rast nových vlasov. Prípravok dodatočne stmavuje vlasy, pomáha pri ich úprave, zjemňuje ich a dodáva im lesk. Produkt sa môže použiť aj k regenerácii rozštiepených končekov.

KHADI Vitalising Hair Oil obsahuje množstvo výživných a zjemňujúcich látok. Medzi nimi nájdeme sezamový, kokosový, ricínový, rozmarínový a mrkvový olej. Prípravok tiež obsahuje pár indických bylín, ktorých cieľom je obnoviť lesk a posilniť, regenerovať a dodať pružnosť prameňom. Všetky prvky zloženia KHADI Vitalising Hair Oil sú 100% prírodné – pochádzajú z ekologického pestovania.

APLIKÁCIA. KHADI Vitalising Hair Oil sa môže aplikovať dva alebo trikrát do týždňa – takto prevedená kúra vytvorí najlepšie možné výsledky. Prípravok by sa mal naniesť na pokožku hlavy dve hodiny pred šampónovaním. Do pokožky hlavy sa musí vmasírovať len jedna lyžica produktu, hneď ku korienkom. Dodatočne sa odporúča urobiť krátku masáž pokožky hlavy, ktorá spevní vlasové cibuľky a urýchli krvný obeh.

PREHĽAD. KHADI Vitalising Hair Oil je uzavretý v 100 ml fľaštičke, ktorá obsahuje kvapkadlo. Aplikácia je nie len banálna, ale aj zaberá málo času. Produkt sa vstrebe v momente aplikácie. Prípravok má svetložltú farbu a bylinnú vôňu. Balenie vystačí počas niekoľkomesačnej kúry. Olej nebol testovaný na zvieratách.