Moroccanoil Light Oil Treatment

 • Efektívnosť - 7/10
  7/10
 • Rýchlosť - 7/10
  7/10
 • Prísady - 6/10
  6/10
 • Kvalita - 7/10
  7/10
 • Cena - 6/10
  6/10
6.6/10

olejek do włosówVLASY – PRED A PO. Moroccanoil Light Oil Treatment je navrhnutý pre starostlivosť o každý typ vlasov, hlavne riedke, slabé a jemné pramene. Má regeneračné a posilňujúce účinky. Produkt sa dá použiť k stylovaniu teplom, keďže chráni vlasy pred vysokými teplotami. Prípravok dodáva vlasom aj lesk, hydratuje ich a vyživuje. Posilňuje vlasové cibuľky, pôsobí proti vypadávaniu vlasov a ich lámaniu. Tento modrou etiketou označený prípravok obnovuje poškodené pramene a chráni ich pred mechanickým a chemickým poškodením. Pred začatím kúry sú vlasy slabé a ľahko lámavé. S každou aplikáciou sa čoraz viac posilňujú (končeky vlasov sa opravujú a vlasové kutikuly uzatvárajú).

Moroccanoil Light Oil Treatment obsahuje niekoľko cenných ingrediencii. Okrem iného v ňom sú aj dva oleje – argánový a ľanový. Argánový olej je prirodzeným anitoxidantom, keďže chráni vlasy a pokožku hlavy pred voľnými radikálmi, spomaľuje procesy starnutia, umožňuje rýchlejšiu regeneráciu kožných buniek, ako aj zabraňuje predčasnému šediveniu. Ľanový olej dodáva vlasom lesk, jemnosť a obnovuje ich prirodzenú lipidovú bariéru. Produkt neobsahuje žiadne umelé látky, vrátane parabénov.

APLIKÁCIA. Moroccanoil Light Oil Treatment sa môže aplikovať aj na suché, aj mokré vlasy. Keď sa aplikuje na suché vlasy, krotí neposlušné pramene, chráni ich končeky pred štiepením a dodáva im lesk. Keď sa nanesie na mokré vlasy, ktoré boli predtým dôkladne umyté a vyčistené, uľahčuje olej rozčesávanie a skracuje čas fénovania. Zaujímavé je, že olej sa dá kombinovať s vašim obľúbeným kondicionérom alebo maskou na vlasy, aby zlepšil proces rozmaznávania vlasov. Ba čo viac, prípravok sa môže zmiešať s farbou na vlasy, aby bola farba intenzívnejšia a dlhšie ostala sýta.

PREHĽAD. Moroccanoil Light Oil Treatment účinkuje tak, ako sa očakávalo. Aplikácia sa môže považovať za náročnú, pretože k nemu nie je priložený žiaden aplikátor. Produkt je dostupný v dvoch verziách kapacity – 25 ml a 100 ml. Má sýtu žltú farbu a príjemnú vôňu.